logo
/

Kullanım Koşulları

Bu web sitesindeki her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge, ticari marka ve fikrî mülkiyet İSAM’a veya bağlı kuruluşlara aittir; yalnızca yöneticileri tarafından ve onların izniyle kullanılmakta olup telif hakları kapsamındadır. İzinsiz değişiklik yapmak, kopyalamak, kiralamak, ödünç vermek, iletmek ve yayımlamak yasaktır. Bu sitedeki sesli, görüntülü, yazılı hiçbir bilgi ve belge alınıp satılamaz veya herhangi bir kâr amacıyla dağıtılamaz.

Bu web sitesindeki bağlantılar kullanıcıları İSAM ağının dışına götürebilir. Bu bağlantılar iyi niyet çerçevesinde sunulmakta olup İSAM, o sitelerin içeriği, doğruluğu veya işleviyle ilgili hiçbir mesuliyet üstlenmez. İSAM, söz konusu sitelerde daha sonra oluşabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir. Ayrıca İSAM, bağlı kuruluşlar ve bu sitenin hazırlanması, üretilmesi veya iletilmesinde yer alan herhangi bir üçüncü taraf bu siteye erişim ya da onun kullanımından doğabilecek doğrudan, dolaylı, arızi, tali yahut cezai zarar, ziyan ve hasardan sorumlu tutulamaz.

Bu sitedeki her şey olduğu gibi sunulmaktadır. İSAM veya bağlı kuruluşlardan biri, bu sitedeki ses, görüntü, yazı içeren hiçbir bilgi ve belgenin özel amaçlara uygunluğunu garanti etmez. Ayrıca erişimi, kullanımı veya herhangi bir sesli, görüntülü, yazılı bilgi ve belge indirilmesi sebebiyle site kullanıcısının bilgisayar donanımında veya diğer varlıklarında oluşabilecek hasar ya da bulaşabilecek virüsten İSAM sorumlu tutulamaz.

İnternet aracılığı ile İSAM’a iletilen her türlü bilginin (yorum, öneri, fikir, grafik vb. dahil) sınırsız kullanım hakkı, ilgili tarafa veya başkasına hiçbir ödeme yapılmaksızın yalnızca İSAM’ın mülkiyetine geçecektir. Ayrıca İSAM (kişisel veriler dışındaki) bu tür bilgileri gizli tutmak zorunda değildir.

On sekiz yaşından küçüklerin, velileri veya vasilerinden izin almaksızın bu web sitesine bilgi sunmalarından İSAM sorumlu tutulamaz.

Güncellenme Tarihi : 29 Şubat 2024